مجید مرتضایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص انتصابش به عنوان دبیر انجمن صنفی مربیان خراسان رضوی اظهار کرد: هم‌اکنون انجمن صنفی مربیان خراسان رضوی بیش از ۹۰ عضو دارد. بزرگانی مثل سید مهدی قیاسی، اسماعیل شجیع، قاسم زردکانلو، عباس چمنیان، امیر عصاران، محمد رضا مهاجری، علی صنعتگر، محمد بابایی و … نیز در این انجمن حضور دارند و طی جلسه‌ای که باهیات مدیره داشتم و تکلیف از سوی اساتید خودم ، و با پیشنهاد امیرعصاران دبیر اسبق این انجمن به عنوان دبیر انجمن صنفی مربیان خراسان رضوی منصوب شدم.
وی در خصوص برنامه‌اش برای این انجمن در آینده افزود: برنامه‌های خوبی در حال آماده‌سازی هستند و در نخستین گام در تلاشیم تا پایان اسفندماه امسال تعداد اعضا را به پانصد نفر برسانیم. مربیان زیادی در فوتبال، فوتبال ساحلی، فوتسال و … در بخش آقایان و بانوان داریم. هدف اصلی این انجمن حمایت از مربیان خراسانی در تمامی ابعاد است.
سرمربی سابق تیم فوتسال فرش‌آرا خاطرنشان کرد: هم‌اکنون شاهد همکاری دو باشگاه لیگ برتری پدیده و سیاه‌جامگان با مربیان خوب خراسانی هستیم که این را به فال نیک میگیریم و از آنها حمایت میکنیم. استفاده از دانش مربیان خراسانی یکی از اهداف انجمن است، پتانسیل بالایی در فوتبال و فوتسال خراسان داریم که باید از آن استفاده شود. به دنبال این هستیم تا از این دانش علاوه بر خراسان در کل کشور نیز استفاده شود.
مرتضایی تصریح کرد: ارائه طرح درس برای مدارس فوتبال و فوتسال و البته حمایت از مربیان جوان از دیگر برنامه‌های انجمن صنفی مربیان است. ضمن اینکه بزرگ‌ترین طرح را با همکاری هیات فوتبال استان برای نظارت و امتیازدهی بر عملکرد مربیان فوتبال و فوتسال خراسان اجرا خواهیم‌کرد.
مدرس رسمی فدراسیون فوتبال کشورمان بیان کرد: هیات مدیره اصلی انجمن با حضور سیدمهدی قیاسی، اسماعیل شجیع، اکبر مجربی، امیرعصاران و علی صنعتگر تشکیل شده، ضمن اینکه سعید شریفی و علی پوررمضان، اعضای علی‌البدل هیات‌مدیره هستند. همچنین محمدباقر حلم‌زاده و نازنین عظیمی‌مهر به عنوان بازرسان اصلی و سجاد بهارلو به عنوان بازرس علی‌البدل در این انجمن مشغول به فعالیت هستند.  نکته مثبت انجمن صنفی عدم وابستگی است، استقلال کاری قطعا به ما در ادامه مسیر کمک خواهدکرد. ضمن اینکه حاج سید مهدی قیاسی رئیس هیات مدیره، اسماعیل شجیع، نائب رئیس و مجید مرتضایی به عنوان دبیر انجمن در چارت سازمانی فعال خواهندبود.
مرتضایی با بیان اینکه طرح‌های ویژه‌ای برای جذب مربیان فوتبال و فوتسال استان در نظر گرفته‌شده، خاطرنشان کرد: برای افزایش اعضای انجمن، سعی کرده‌ایم حداقل‌ها را در نظر بگیریم. در همین رابطه حضور در کارگاه های دانش افزایی که از سوی انجمن مربیان در فوتبال و فوتسال برگزار میشود برای عضویت در این انجمن کافی است، ضمن اینکه برای حق عضویت، فعلا هزینه ورودی به صورت بخش‌بندی پرداخت می‌شود تا به مربیان علاقه‌مند به حضور در این انجمن فشار نیاید.
مرتضایی در رابطه با ارتباط این انجمن با کانون مربیان کشور تصریح کرد: در سطح استانی این فعالیت برای نخستین بار است که به این شکل انجام می‌گیرد، ضمن اینکه همانطور که در پنج سال گذشته ارتباط خوبی با کانون مربیان کشور داشته‌ایم، این ارتباط ادامه خواهدیافت، البته برنامه‌هایی مثل نظارت بر فعالیت مربیان  مدارس فوتبال  با همکاری هیات فوتتبال و امتیازدهی به مربیان فعال نیز از جمله فعالیت‎هایی است که فعالیت انجمن را گسترده‌تر می‌کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین ماهانه و سالانه بر اساس امتیازهایی که در طول ماه یا سال  به هر مربی اختصاص یافته، مربی برتر فوتبال و فوتسال خراسان در بخش‌های مختلف معرفی می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال