⭕️عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان کیست؟
💠شاید اکنون کمتر کسی باشد که عباس چمنیان مربی با دانش و با شخصیت مشهدی را نشناسد؟
🔺بنده در سال ۱۳۷۸ افتخار شاگردی ایشان را در دوره مربیگری در جه سه فوتبال را داشتم و مربیگری را نزد ایشان به صورت کلاسیک شروع کردم , قبل این دوره همانند بسیاری از مربیان جوان احساس میکردم همه چیز از فوتبال را میدانم اما آنجا متوجه شدم که هیچ چیز نمیدانستم .
عباس چمنیان به معنای واقعی یک معلم و مدرس بود که تاثیر بسزایی در شکل گیری شخصیت من به عنوان یک مربی و معلم داشت .
یکی از ویژه گی های مهم ایشان این بود که در هر شرایطی و با آغوش باز سخنان شما را میشنید و هر چه از اطلاعات علمی و فنی که داشت در اختیار تمامی مربیان و مدرسین خراسانی قرار میداد.
🔺استاد چمنیان در هر کجا مایه افتخار و مباهات ما بود و به شخصه از کنار ایشان بودم احساس افتخار میکردم در حقیقت پرچم مربیان نسل جدید که به دنبال دانش و فن روز دنیا و همچنین ادامه دهنده راه پیش کسوتان مربی گری استان , ایشان بودند.
⭕️حالا لحظه تاریخی برای ایشان و تیمش در حال رقم خوردن است . به جرات به شما میگویم چرا که سالها به عنوان دستیار در کنار ایشان بوده ام , تیمی نوجوانان ایران که اکنون ساخته شده است چه از لحاظ شخصیتی و چه از لحاظ ساختار فنی جزء بهترین تیمهای ملی در تاریخ فوتبال ایران در این رده سنی خواهد بود.
⭕️به عنوان یک مربی , برای ایشان و همچنین دوست خوبم جناب آقای بابایی از صمیم قلب آرزوی پیروزی و موفقیت در بازی پیش روی امروز و دیگر بازیها دارم .
⭕️تا اینجای کار استاد چمنیان و تیمش نشان داده اند که فارغ از هر نتیجه احتمالی در بازیهای آینده , بدرستی تیمی با ساختار فنی و شخصیتی منظمی را ساخته اند که اثرات این تیم را در سالهای آینده در تیم های بزرگسالان کشور خواهید دید.
⭕️به هر دلیلی آرزوی میکنیم ایشان موفق باشند چرا که موفقیت ایشان سبک جدیدی را در مربیگری تیمهای ملی به وجود خواهد آورد که خاص بوده و نهایت توجه به دو جنبه فنی و شخصیتی در آن لحاظ شده است.
🌸مربی بزرگ خراسان برایت آرزوی توفیق دارم🌸
🌸شاگرد کوچک شما مجیدمرتضایی

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال