‍کمیته آموزش از رضا بدری مربی جوان خراسانی به عنوان مربی برتر تقدیر به عمل آورد.
💠رضا بدری که خود از بازیکنان اسبق تیم پیام مشهد بوده است به مدت ده سال در تیمهای پایه فوتبال به ویژه در منطقه کم برخوردار مشهد واقع در آموزش و پرورش ناحیه پنج مشهد مشغول به خدمت رسانی به جوانان مستعد مشهدی است . حاصل زحمات وی در امسال باعث قهرمانی تیم علم و اخلاق مشهد در مسابقات لیگ در رده نوجوانان شد.
💠چرا رضا بدری مربی برتر شد؟
🔺مربیان زحمت کش زیادی در رده پایه خراسان مشغول به کار هستند و د راین رده فعالیت میکنند اما نکته ای که این معلم فداکار را در این برهه شایسته دریافت تندیس مربی برتر از سوی کمیته آموزش نمود کار بزرگی است که انجام داده است.
ایشان که خود هیچ حقوقی بابت مربیگری دریافت نمیکند پس از اینکه کی از بازیکنان تیمش از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب میشود و نیاز به عمل جراحی پیدا میکند ,رضایت نامه ۴ نفر از بهترین بازیکنانش را به یکی از تیمهای بزرگ پایه در ازای پرداخت هزینه عمل بازیکن آسیب دیده اش می دهد و بدین ترتیب پای این بازیکن به تیغ جراحان سپرده میشود تا آینده او که از بازیکنان منطقه محروم کشور است به خطر نیافتد.
🔴امید است این مربی جوان وموفق را در رده های بالای مربیگری کشور ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال